MAXBIKE Musala 29 SRAM NX 2022
Fotografie jsou pouze ilustrativní, specifikaci naleznete níže.
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Model: | MUSALA |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Určení: | Pánské |
| Přehazovačka: | Sram NX |
| Průměr kol: | 29 |
| Kliky: | Sram NX 1x12 |
| Vidlice: | ZOOM 868 Air 29" BOOST tapered RL, 100 mm |
| Brzdy: | Zoom HB-875 |
| Řazení: | Sram NX |
| Kotouče: | Zoom HS1 160mm |
| Sedlo: | Selle Italia X3 Flow |
| Sedlovka: | Maxbike SP-215 31.6/400mm |
| Řídítka: | Maxbike MTB-AL 31.8mm 760mm |
Více od značky Maxbike
O značce Maxbike
Výrobce a distributor: MAXBIKE s. r. o., Svatoplukova 2771, 703 00 Ostrava-Vítkovice

































































































