CTM RASCAL 1.0 tmavězelená / stříbrná chromová 2025
Značka:
03 50352.01-L
03 50352.01-M
03 50352.01-XL
Kód:
8585036047332
8585036047325
8585036047349
EAN:
centrální sklad
centrální sklad
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ALU 6061, M, L, XL triple butted |
| Velikost kola: | 29 |
| Vidlice: | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 100mm, boost™ 15x110axle |
| Řazení: | Sram SX Eagle |
| Přehazovačka: | Sram NX Eagle |
| Vícekolo: | Sram CSPG1210, 11-50 |
| Převodník: | SRAM FC X1 1000 Eagle, 32T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano BR-MT410 / SMRT10 S/M |
| Ráfky: | WTB STi25, TCS, 29", 32H |
| Pláště: | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 461 |
| Řetěz: | SRAM SX EAGLE |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk

































































































