CTM TRANZ 3.0 matná červená 2024
Značka:
03 40802.01-L
03 40802.01-M
03 40802.01-XL
Kód:
8585036023084
8585036023077
8585036023091
EAN:
nedostupné
nedostupné
centrální sklad
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ALU 6061, M (17"), L (19"), XL (21") |
| Velikost kola: | 28 |
| Vidlice: | Suntour NEX, HLO, DS, 700C |
| Řazení: | Shimano SL-M315/8sp. |
| Přehazovačka: | Shimano Acera RD-M3020 |
| Přesmykač: | Shimano FD-TY606-L |
| Vícekolo: | Shimano CS-HG400/8, 11-40 |
| Převodník: | Shimano FC-TY501, 46-30T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfky: | CTM TOP DISC, 622x19 BA, 32H |
| Pláště: | 28x1,75 reflex stripe |
| Náboje: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Oska: | NECO 122,5mm |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk

































































































