Akce
Dámské oblečení
Brašny a batohy
Elektro náhradní díly
Gripy
Kazety a vícekolečka
Hustilky
Košíky na láhev
Náboje
Láhve
Pedály
Lepení, tmely, tubeless
Řetězy
Nářadí
Doplňky
Sedla
Tachometry
Pánské oblečení
Celoodpružená elektrokola
Rukavice
Celoodpružená kola
Crossová kola
Dámská kola
Dětská kola
Fitness kola
City elektrokola
Crossová elektrokola
Dámská elektrokola
29" elektrokola
Gravel kola
Horská kola 27,5
Horská kola 29
Městská kola
Pánské přilby
Silniční kola
Silniční a gravel elektrokola
Zvonky, houkačky
Jízdní kola
Elektrokola
Odrážedla
Příslušenství
Blatníky
Brašny a batohy
Cyklosedačky, balanční kolečka
Dárkové poukazy
Držáky, háky
Hustilky
Koše na řidítka, na nosič
Košíky na láhev
Kryty, obaly
Láhve
Lepení, tmely, tubeless
Nářadí
Nosiče
Oleje, maziva, čističe
Osvětlení
Stojany
Tachometry
Trenažery a příslušenství
Zámky
Zpětná zrcátka
Zvonky, houkačky
Komponenty
Bowdeny
Brzdové páky
Brzdy
Dráty, niple
Duše
Elektro náhradní díly
Grifgumy
Gripy
Hlavové složení
Kazety a vícekolečka
Kliky
Lanka, koncovky, vodítka
Měniče
Náboje
Objímky, upínáky
Omotávky
Pedály
Pláště
Představce
Přesmykače
Rámy
Rohy
Řazení
Řetězy
Řidítka
Sady komponentů
Sedla
Sedlovky
Středové složení
Ventilky, čepičky
Zapletená kola
Oblečení
Přilby a brýle
| Rám: | ALU 6061, M, L, XL |
| Velikost kola: | 28 |
| Vidlice: | Suntour XCM32 NLO 80mm |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
| Vícekolo: | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Převodník: | Samox 38T, 170mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfky: | WTB ST i23 TCS 2.0 29" 32H |
| Pláště: | WTB Riddler 700x45C Comp |
| Náboje: | Novatec D041DSB/D142TSE,32H ,CL |
| Pedály: | VPE 537 |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Představec: | CTM 7190/70mm/+17 |
| Řídítka: | CTM N04M, 700/1" rise/31,8mm |
| Hlavové složení: | NECO H153 |
| Sedlo: | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet převodů: | 9 speed |
| Motor: | PANASONIC GX Power plus / 250W / 75Nm |
| Baterie: | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
Bikecontrol
Dlouhá Třída 31
736 01 Havířov
| Po - Pá: | 9 - 17 |
| So: | 9 - 12 |
