CTM MISSY bílá / tmavěbordová 2025
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | MISSY, AL 6061, 13 |
| Velikost kola: | 24 |
| Vidlice: | Hi Ten unicrown 24" |
| Řazení: | Shimano RV 300/7 speed |
| Přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Vícekolo: | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Převodník: | Lasco, 34T, 150mm |
| Brzdy: | Alhonga V-brake |
| Ráfky: | RMX 20, 507X20, 32H, black |
| Pláště: | 24x1,75" |
| Náboje: | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedály: | SP 877 |
| Řetěz: | KMC Z33 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk




























































































