CTM FLORENCE matná burgundy 2024
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | Hi Ten, 17 " (430mm) |
| Velikost kola: | 28 |
| Vidlice: | Suntour CR85,700C |
| Řazení: | Shimano SL-RV300/7 sp. |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M310 |
| Vícekolo: | Shimano MFTZ 500/7,14-28 |
| Převodník: | Lasco 46T, 170mm |
| Brzdy: | Alhonga V-brake |
| Ráfky: | CTM ZX-lite, 622x19 BA, 32H |
| Pláště: | 700x40C reflex line |
| Náboje: | Matrix alloy 32H QR black |
| Oska: | NECO 122,5mm |
| Pedály: | VP 872 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk
































































































