CTM ELLIE tyrkysová perleť / bílá 2025
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ELLIE, AL 6061, 11 |
| Velikost kola: | 20 |
| Vidlice: | Hi Ten unicrown 20" |
| Řazení: | Shimano RV 300/6 speed |
| Přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Vícekolo: | Shimano MFTZ 500/6,14-28 |
| Převodník: | Prowheel, 36T, 127mm |
| Brzdy: | Alhonga V-brake |
| Ráfky: | RMX 20, 406X20, 28H, black |
| Pláště: | 20x1,75" |
| Náboje: | Matrix alloy 28H silver |
| Pedály: | TU 802A |
| Řetěz: | KMC Z33 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk

























































































