Přihlášení

Zapomenuté heslo Nová registrace
0 MENU
/Komponenty /Tuning pro elektrokola /Tuning pro Yamaha /SpeedBox 2.0 pro Yamaha PW (do 2018)
SpeedBox 2.0 pro Yamaha PW SpeedBox 2.0 pro Yamaha PW SpeedBox 2.0 pro Yamaha PW SpeedBox 2.0 pro Yamaha PW SpeedBox 2.0 pro Yamaha PW

SpeedBox 2.0 pro Yamaha PW (do 2018)

S tímto čipem se přípomoc elektrokola vypíná při dosažení rychlosti 50 km/h (31 mph). Celý popis
Značka:
01 14111.01
Kód:
centrální sklad
Dostupnost:
4 560 Kč
3 769 Kč bez DPH
+
-
Essox - rozložená platba
4x 1 140 Kč
doprava zdarma od doprava zdarma od 5 000 Kč
Popis Komentáře (0)

VLASTNOSTI:
Aktivace/ deaktivace: LIGHT / ↑ ↓ ↑ ↓
Omezovač rychlosti: do 50 km/h (31 mph)
Zobrazení na displeji: reálné hodnoty (pouze v km/h)
Kompatibilní s motory:
   Yamaha PW (vyrobenými do r. 2018)
Není kompatibilní s motory:
   PW-SE
   PW-X
   PW-TE
   PW-X2
   PW-ST
Není kompatibilní s:
   SpeedBox App


V případě aktualizace softwaru elektrokola doporučujeme nejprve odinstalovat SpeedBox z elektrokola, aktualizovat software a poté znovu nainstalovat SpeedBox do elektrokola.

Spolehlivý tuningový čip druhé generace pro tvé elektrokolo s motorem Yamaha.

Tuningový čip SpeedBox 2.0 umožňuje deaktivaci omezovače rychlosti elektrokola. Po instalaci čipu se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje, jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd. S tímto čipem se přípomoc elektrokola vypíná při dosažení rychlosti 50 km/h (31 mph).

Jak SpeedBox 2.0 funguje?

Aktivaci čipu SpeedBox 2.0 provedeš na displeji elektrokola. Po stisknutí tlačítka LIGHT se na displeji krátce zobrazí hodnota 5,0 km/h (3,1 mph) a od té chvíle můžeš jet rychlostí 50 km/h (31 mph).

Funkci čipu vypneš opětovným stisknutím tlačítka LIGHT. Na displeji se zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rychlostní limit 25 km/h (16 mph) je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

Pokud chceš ovládat svůj SpeedBox a světla zvlášť, použij kombinaci šipek ↑↓↑↓ a SpeedBox se aktivuje. Stejným způsobem pak SpeedBox snadno deaktivuješ. Stisknutím šipek v tomto pořadí můžeš kdykoli aktivovat a deaktivovat SpeedBox nezávisle na ovládání světel.

Upozornění

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní odpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

O značce Speedbox

Distributor: Ebike Electronic s.r.o., K Nemocnici 938/21, 741 01 Nový Jičín