MERIDA REACTO TEAM Slate Grey/Black(Grey) 2027
Nejlehčí model v řadě REACTO Generace V. Přestože se zaměřuje na nízkou hmotnost, model TEAM dosáhl v aerodynamickém tunelu impozantních 203 wattů a váží pouhých 7,1 kg – a to vše bez kompromisů v oblasti výkonu, spolehlivosti a odolnosti.
Postavený na lehkém karbonovém aero rámu CF5 a vybavený některými z nejlehčích, přesto osvědčených komponentů, je náš model TEAM nejlehčím a nejvíce aerodynamicky vyspělým REACTO, jaký jsme kdy vyrobili. Pokud je vaším cílem nízká hmotnost, ale nechcete obětovat aerodynamický výkon, může být TEAM ideální volbou. Model TEAM je součástí řady od počátků REACTO v roce 2011 a symbolizuje: Rychlost je naše dědictví.
Vzrušení z rychlosti spojuje silniční cyklisty. Ať už profesionálové nebo amatéři, jejich cílem je jezdit rychleji, posouvat své limity a užívat si pocit volnosti. Nic to nevystihuje lépe než REACTO. Nejnovější generace REACTO navazuje na předchozí model a přináší zásadní změny, které zlepšují aerodynamiku, snižují hmotnost a umožňují použití plášťů až do šířky 32 mm, přičemž zachovává komfort a ovladatelnost, které jsou pro REACTO typické.
Specifikace
* Extrémně lehký karbonový aero rám CF5 (cca 950 g – velikost M)
* Řazení Shimano Dura Ace 12 rychlostí Di2
* Měření výkonu na obou pedálech
* Carbonové řídítka Vision Metron 5D ACR EVO 1P
* Kola Vision Metron 60 RS i23 s plášti Continental Grand Prix 5000S TR 28 mm
* Sedlovka MERIDA S-FLEX z karbonu a technologie DISC COOLER
Parametry
| Počet rychlostí: | 24 |
| Rám: | REACTO CF5 V, carbon |
| Vidlice: | MEARIDA REACTO CF5 V DISC, carbon |
| Řazení: | Shimano Dura Ace disc Di2 2x12 |
| Přehazovačka: | Shimano Dura Ace Di2 |
| Přesmykač: | Shimano Dura Ace Di2 |
| Brzdy: | Shimano Dura Ace |
| Kliky: | Shimano Dura Ace; 52-36 ATC |
| Řetěz: | Shimano M9100-12 |
| Kazeta: | Shimano Dura-Ace R9200; 11-30 ATC |
| Pláště: | Continental Grand Prix 5000S TR |
| Sedlo: | Prologo Nago R4 PAS; Nack |
| Řídítka: | Vision Metron 5D ACR EVO; MAT carbon; 380mm (3S-XXS-XS-S); 400mm (M-L); 420mm (XL) |
Více od značky Merida
O značce Merida
Distributor: MERIDA CZECH s. r. o., Brněnská 1739, 664 51 Šlapnice, Brno-venkov
Výrobce: MERIDA INDUSTRY CO., LTD., P.O. Box 56, Yuanlin Taiwan R.O.C., www.merida-bikes.com


























































































