Akce
Dámské oblečení
Brašny a batohy
Elektro náhradní díly
Gripy
Kazety a vícekolečka
Hustilky
Košíky na láhev
Náboje
Láhve
Pedály
Lepení, tmely, tubeless
Řetězy
Nářadí
Doplňky
Sedla
Tachometry
Pánské oblečení
Celoodpružená elektrokola
Rukavice
Celoodpružená kola
Crossová kola
Dámská kola
Dětská kola
Fitness kola
City elektrokola
Crossová elektrokola
Dámská elektrokola
29" elektrokola
Gravel kola
Horská kola 27,5
Horská kola 29
Městská kola
Pánské přilby
Silniční kola
Silniční a gravel elektrokola
Zvonky, houkačky
Jízdní kola
Elektrokola
Odrážedla
Příslušenství
Blatníky
Brašny a batohy
Cyklosedačky, balanční kolečka
Dárkové poukazy
Držáky, háky
Hustilky
Koše na řidítka, na nosič
Košíky na láhev
Kryty, obaly
Láhve
Lepení, tmely, tubeless
Nářadí
Nosiče
Oleje, maziva, čističe
Osvětlení
Stojany
Tachometry
Trenažery a příslušenství
Zámky
Zpětná zrcátka
Zvonky, houkačky
Komponenty
Bowdeny
Brzdové páky
Brzdy
Dráty, niple
Duše
Elektro náhradní díly
Grifgumy
Gripy
Hlavové složení
Kazety a vícekolečka
Kliky
Lanka, koncovky, vodítka
Měniče
Náboje
Objímky, upínáky
Omotávky
Pedály
Pláště
Představce
Přesmykače
Rámy
Rohy
Řazení
Řetězy
Řidítka
Sady komponentů
Sedla
Sedlovky
Středové složení
Ventilky, čepičky
Zapletená kola
Oblečení
Přilby a brýle
| Počet rychlostí: | 12 |
| Rám: | eONE-SIXTY CF4 III |
| Vidlice: | Fox 36 Float Factory |
| Gripy: | MERIDA EXPERT TR |
| Řazení: | Shimano XTR M9250, wireless |
| Přehazovačka: | Shimano XTR M9250; wireless; Shadow+ GS |
| Brzdy: | Shimano XTR |
| Kliky: | Shimano FC-EM900 |
| Řetěz: | Shimano XTR |
| Kazeta: | Shimano XTR |
| Pláště: | Maxxis Assegai; 29x2.5"/Maxxis Minion DHR II; 27.5x2.4" |
| Sedlo: | Prologo Nago R4 Nack 147mm |
| Pedály: | VP VP-532 |
| Řídítka: | Race Face Era Carbon |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTR II |
| Sedlovka: | Fox Transfer Factory Series |
| Motor: | Shimano EP801 |
| Baterie: | Trendpower TPS-C15-58SD; 600Wh integrated |
| Display: | Shimano SC-EM800 |
| Tlumič: | Fox Float X Factory |
| Kotouče: | Shimano CL900; 203 mm |
| Zapletená kola: | DT Swiss Spline HXC1501 spline 30 boost |
Distributor: MERIDA CZECH s. r. o., Brněnská 1739, 664 51 Šlapnice, Brno-venkov
Výrobce: MERIDA INDUSTRY CO., LTD., P.O. Box 56, Yuanlin Taiwan R.O.C., www.merida-bikes.com
Bikecontrol
Dlouhá Třída 31
736 01 Havířov
| Po - Pá: | 9 - 17 |
| So: | 9 - 12 |
