MAXBIKE TOBA LADY 29 AKCE bílá
Dámské 29" horské kolo s 24 převody, hydraulickými kotoučovými brzdami a zamykatelnou olejovou vidlicí. Celý popis
Značka:
1776778924-L
1776778924-M
Kód:
centrální sklad
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Model: | TOBA |
| Počet rychlostí: | 3x8 |
| Určení: | Dámské |
| Přehazovačka: | S-Ride M300L |
| Průměr kol: | 29 |
| Přesmykač: | Shimano FDTY500L6 |
| Kliky: | Prowheel MTB TC-CQ02 42-32-22z, 170mm |
| Vidlice: | ZOOM 595S AMS 29" Disc HLO |
| Brzdy: | Zoom HB-875 |
| Zapletená kola: | NH-2000 / Remerx Dragon 622 |
| Řazení: | S-ride M300 3x8 |
| Kotouče: | Zoom HS1 160mm |
| Sedlo: | DDK MTB |
Více od značky Maxbike
O značce Maxbike
Výrobce a distributor: MAXBIKE s. r. o., Svatoplukova 2771, 703 00 Ostrava-Vítkovice

























































































