MAXBIKE TOBA 27.5 AKCE šedá
27,5" horské kolo s hydraulickými kotoučovými brzdami, olejovou zamykatelnou vidlicí a 24 převody. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Model: | TOBA |
| Počet rychlostí: | 3x8 |
| Určení: | Pánské |
| Přehazovačka: | S-Ride M300 |
| Průměr kol: | 27,5 |
| Přesmykač: | S-Ride M300 |
| Kliky: | Prowheel MTB TC-CQ02 42/32/22z 170mm |
| Vidlice: | Suntour XCM HLO 29" disc |
| Brzdy: | Zoom HB-875 |
| Zapletená kola: | NH-2000 / Remerx Dragon 584 |
| Řazení: | S-ride M300 3x8 |
| Kotouče: | Zoom HS1 160mm |
| Sedlo: | DDK MTB |
Více od značky Maxbike
O značce Maxbike
Výrobce a distributor: MAXBIKE s. r. o., Svatoplukova 2771, 703 00 Ostrava-Vítkovice


























































































