MAXBIKE TAUPO zelené 2025
Značka:
1732790038-L
1732790038-M
1732790038-S
1732790038-XL
Kód:
centrální sklad
centrální sklad
centrální sklad
centrální sklad
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Model: | TAUPO |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Určení: | Pánské |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000 |
| Průměr kol: | 29 |
| Kliky: | Shimano CUES FC-U6000-1, 32z |
| Vidlice: | Suntour XCR32-RL ATB 29" Disc |
| Brzdy: | Shimano MT400 |
| Zapletená kola: | Ryde Rival/Shimano HB-QC300 |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U6000-10 |
| Kotouče: | Shimano SMRT30 160mm centrlock |
| Sedlo: | DDK MTB |
| Sedlovka: | Maxbike SP-215 31.6/400mm |
Více od značky Maxbike
O značce Maxbike
Výrobce a distributor: MAXBIKE s. r. o., Svatoplukova 2771, 703 00 Ostrava-Vítkovice

































































































