MAXBIKE TAAL AKCE šedý
29" horské kolo s hydraulickými kotoučovými brzdami a 27 převody Shimano. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Model: | TAAL |
| Počet rychlostí: | 3x9 |
| Určení: | Pánské |
| Přehazovačka: | Shimano Altus-9 RD-M2000 |
| Průměr kol: | 29 |
| Přesmykač: | S-Ride M300 |
| Kliky: | Prowheel MTB SUOLO 951-TT, 40-30-22T, 175mm |
| Vidlice: | ZOOM 595S AMS 29" Disc HLO |
| Brzdy: | Zoom HB-875 |
| Zapletená kola: | NH-2000 / Remerx Dragon 622 |
| Řazení: | Shimano Altus-9 SL-M2000 |
| Kotouče: | Zoom HS1 160mm |
| Sedlo: | DDK MTB |
Více od značky Maxbike
O značce Maxbike
Výrobce a distributor: MAXBIKE s. r. o., Svatoplukova 2771, 703 00 Ostrava-Vítkovice

























































































