Akce
Dámské oblečení
Brašny a batohy
Elektro náhradní díly
Gripy
Kazety a vícekolečka
Hustilky
Košíky na láhev
Náboje
Láhve
Pedály
Lepení, tmely, tubeless
Řetězy
Nářadí
Doplňky
Sedla
Tachometry
Pánské oblečení
Celoodpružená elektrokola
Rukavice
Celoodpružená kola
Crossová kola
Dámská kola
Dětská kola
Fitness kola
City elektrokola
Crossová elektrokola
Dámská elektrokola
29" elektrokola
Gravel kola
Horská kola 27,5
Horská kola 29
Městská kola
Pánské přilby
Silniční kola
Silniční a gravel elektrokola
Zvonky, houkačky
Jízdní kola
Elektrokola
Odrážedla
Příslušenství
Blatníky
Brašny a batohy
Cyklosedačky, balanční kolečka
Dárkové poukazy
Držáky, háky
Hustilky
Koše na řidítka, na nosič
Košíky na láhev
Kryty, obaly
Láhve
Lepení, tmely, tubeless
Nářadí
Nosiče
Oleje, maziva, čističe
Osvětlení
Stojany
Tachometry
Trenažery a příslušenství
Zámky
Zpětná zrcátka
Zvonky, houkačky
Komponenty
Bowdeny
Brzdové páky
Brzdy
Dráty, niple
Duše
Elektro náhradní díly
Grifgumy
Gripy
Hlavové složení
Kazety a vícekolečka
Kliky
Lanka, koncovky, vodítka
Měniče
Náboje
Objímky, upínáky
Omotávky
Pedály
Pláště
Představce
Přesmykače
Rámy
Rohy
Řazení
Řetězy
Řidítka
Sady komponentů
Sedla
Sedlovky
Středové složení
Ventilky, čepičky
Zapletená kola
Oblečení
Přilby a brýle
| Model: | ARAS |
| Počet rychlostí: | 3x9 |
| Určení: | Pánské |
| Přehazovačka: | S-Ride M300 |
| Průměr kol: | 28 |
| Přesmykač: | S-Ride M300 |
| Kliky: | Prowheel ZEPHYR-701 84/36/26z 170m |
| Vidlice: | Suntour NEX HLO |
| Brzdy: | Alhonga 624 V-brake |
| Zapletená kola: | NH745 / Remerx Dragon 622 |
| Řazení: | S-ride M300 3x9 |
| Sedlo: | DDK cross |
| Sedlovka: | Maxbike SP-C207 31.6/350mm |
| Řídítka: | Maxbike MTB-AL 31.8mm 680mm |
| Kazeta: | S-ride CS-M300 11-32z |
| Hlavové složení: | NECO H148-E semi-integrated 44mm |
| Představec: | Maxbike C302 31,8 105mm |
| Gripy: | Velo V-1389AD2 |
| Hmotnost: | 0.0000 |
| Typ brzd: | ["V-Brake"] |
| Pláště: | Kenda 28" 37-622 K-879 |
| Modelový rok: | 2023 |
| Mateřská karta: | 8810064 |
| Materiál rámu: | Al 6061 |
Bikecontrol
Dlouhá Třída 31
736 01 Havířov
| Po - Pá: | 9 - 17 |
| So: | 9 - 12 |

