MAXBIKE 16 ALU žlutý 2024
Dětské 16" kolo s inovovaným ALU rámem pro snazší nástup. Kolo je dodáváno včetně balančních koleček!
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Model: | KID |
| Počet rychlostí: | 1x1 |
| Určení: | Detské |
| Průměr kol: | 16 |
| Kliky: | AL 114 mm 32 z |
| Brzdy: | Alhonga 624 V-brake |
| Sedlo: | DDK 924V |
| Sedlovka: | DK2018 27,2/200mm |
| Řídítka: | ATB Fe Kalin 540mm |
| Představec: | DK2018 22,2 mm / 30 mm |
| Gripy: | Velo-901 dětské |
| Hmotnost: | 0.0000 |
| Typ brzd: | ["V-Brake"] |
Více od značky Maxbike
O značce Maxbike
Výrobce a distributor: MAXBIKE s. r. o., Svatoplukova 2771, 703 00 Ostrava-Vítkovice

























































































