Elektrokolo LECTRON VOYAGER MFX 19" 2025
Krosový model s moderní geometrií Voyager MFX přichází v nejvyšším osazení se středovým motorem BAFANG M500 a velkokapacitní baterií o volitelné kapacitě 20 Ah (720 Wh) nebo 25 Ah (900 Wh) s maximálním dojezdem až kolem 200 km. Celý popis
Značka:
1767864302-20 Ah
1767864302-25 Ah
Kód:
na dotaz
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Krosový model s moderní geometrií Voyager MFX přichází v nejvyšším osazení se středovým motorem BAFANG M500 a velkokapacitní baterií o volitelné kapacitě 20 Ah (720 Wh) nebo 25 Ah (900 Wh) s maximálním dojezdem až kolem 200 km. Zároveň je osazen nadstandardním pohonným ústrojím Shimano Deore s 11 rychlostmi a kazetou o rozsahu 11-42 zubů.
Parametry
| Počet rychlostí: | 11 |
| Rám: | slitina Alu 6061 |
| Vidlice: | odpružená, uzamykatelná – SR Suntour NEX, L/O |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M5100 |
| Brzdy: | kotoučové, hydraulické – Tektro HD-M285 |
| Kazeta: | 11-42T |
| Pláště: | 700 x 45C |
| Motor: | středový BAFANG M500 250 W / max. 700 W |
| Baterie: | Li-ion Samsung 36 V – 25 Ah (900 Wh) / 20 Ah (720 Wh) |
| Dojezd: | Až 210 km / 170 km (závisí na stupni asistence, terénu a váze jezdce, udáváme metrikou 4 Wh/km) |
| Velikost: | 19" |
| Displej: | LCD barevný digitální panel BAFANG (5 stupňů asistence + walk režim) |
| Ráfky: | 28” dvoustěnné |
Více od značky Lectron
O značce Lectron
Distributor: Activemedical s.r.o. , Nádražní 509, 693 01Hustopeče, e-mail: info@lectron.cz

































































































