Elektrokolo APACHE Quruk 3 Bosch CX 750 Wh
Apache Quruk Bosch je horské celoodpružené elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch PF CX Gen. 4, baterií o kapacitě 750 Wh, pohonem Shimano 1x10, vzduchovou vidlicí a koly o průměru 29/27.5 palců. Celý popis
Značka:
ID21928-L
ID21928-M
ID21928-XL
Kód:
5932310600005
5932310500008
5932310700002
EAN:
nedostupné
nedostupné
centrální sklad
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Celoodpružený devětadvacítkový trailbike kombinuje pohodlný posed s geometrií schopnou zvládat největší nástrahy terénu.
Výkon motoru umožní směle zdolávat náročná stoupání, sjezdové pasáže pak ulehčí teleskopická sedlovka i kvalitní projev odpružení nebo výkon brzd Shimano s velkým průměrem kotoučů.
Ať už chcete dovádět v těžkém terénu nebo si jen dopřát maximální komfort odpružení na dlouhých vyjížďkách, v obojím vás Quruk vždy podrží.
Parametry
| Počet rychlostí: | 10 |
| Rám: | 2023 Apache Quruk New AL |
| Vidlice: | SR - Aion, vzduch, 160 mm |
| Řazení: | Shimano Deore M4100 1x10 |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M5120 |
| Přesmykač: | --- |
| Brzdy: | Shimano MT520 |
| Kliky: | FSA Bosch 160mm 36z. |
| Kazeta: | Shimano Deore M4100 |
| Pláště: | Maxxis Minion Nexo+ 63-622/71-584 |
| Sedlo: | Apache |
| Pedály: | --- |
| Řídítka: | 31,8 x 780mm |
Více od značky Apache
O značce Apache
Distributor: Cyklomax, spol. s r.o., Pardubická 504, 533 52 Srch. E-mail: info@cyklomax.cz

































































































