Elektrokolo APACHE Matto Bosch PF 500 Wh
Apache Matto Bosch je krosové elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch PF Line Gen. 3, baterií o kapacitě 500 Wh, pohonem Shimano 1x10, odpruženou vidlicí a koly o průměru 28 palců. Celý popis
Značka:
ID21942-L
ID21942-M
Kód:
5832330100007
5832330000000
EAN:
nedostupné
centrální sklad
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Sportovní elektro-kross zaujme především hladkým provedením masivní spodní trubky se semiintegrovanou baterií a šasi motoru.
Rychlý vzorek 28“ plášťů bude ideálním společníkem na každé cestě, pružinová vidlice Suntour pak hlavně mimo ni.
Na rovině i v kopcích jezdce podpoří motor Bosch Performance s ochranným krytem převodníku.
Matto je ideálním kolem pro dlouhé výlety ve svižnějším tempu a s minimální námahou.
Parametry
| Počet rychlostí: | 10 |
| Rám: | 2022 Apache Matto Bosch AL |
| Vidlice: | SR - Nex-E25, 63 mm |
| Řazení: | Shimano Deore M4100 1x10 |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M5120 |
| Přesmykač: | --- |
| Brzdy: | Shimano MT200 |
| Kliky: | FSA Bosch 170mm 38z. |
| Kazeta: | Shimano Deore M4100 |
| Pláště: | Schwalbe Land Cruiser Plus 47-622 |
| Sedlo: | Apache |
| Pedály: | --- |
| Řídítka: | 31,8 x 700mm |
Více od značky Apache
O značce Apache
Distributor: Cyklomax, spol. s r.o., Pardubická 504, 533 52 Srch. E-mail: info@cyklomax.cz

































































































