Elektrokolo APACHE Matta MX 510 655 Wh
Preferujete snížený rám u svého elektrokola? Chcete maximální výkon motoru bez kompromisů? Tak právě pro Vás je Apache Matta MX 510 ta správná volba. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Preferujete snížený rám u svého elektrokola? Chcete maximální výkon motoru bez kompromisů? Tak právě pro Vás je Apache Matta MX 510 ta správná volba. Při náročných výjezdech oceníte extra silný středový motor Bafang M510 s maximálním točivým momentem 95 Nm, který Vás nenechá v žádném kopci trpět. Pokud se rozhodnete baterii nabíjet mimo kolo, není problém ji snadno vyjmout a přenést kamkoliv bude potřeba. Aby Vás ruce ani po dlouhých hodinách v sedle nebolely, je elektrokolo osazeno přední odpruženou vidlicí s možností uzamčení.
Elektrokola Apache osazujeme uzavřeným systémem Bafang - motor, baterie, displej, řídící jednotka, elektrické kabely a nabíječka od jedné firmy (podobně jako systém BOSCH). Kompletní systém Bafang je dlouhodobě testován a certifikován výrobcem jako funkční celek, který dohromady funguje mnohem lépe, stabilněji a s vyšším výkonem a dojezdem, než když je složen z komponentů od různých výrobců.
Parametry
| Počet rychlostí: | 9 |
| Rám: | 2023 Apache Matta Bafang |
| Vidlice: | RST Nova, 60 mm |
| Řazení: | Shimano Acera SL-M3000 |
| Přehazovačka: | Shimano Altus M2000 |
| Přesmykač: | --- |
| Brzdy: | Shimano MT201 |
| Kliky: | Bafang 170mm |
| Kazeta: | Shimano CS-HG200 |
| Pláště: | Vredestein e-bike Perfect Tour Superior |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo Ergo |
| Pedály: | --- |
| Řídítka: | AL 31,8, 680 mm |
Více od značky Apache
O značce Apache
Distributor: Cyklomax, spol. s r.o., Pardubická 504, 533 52 Srch. E-mail: info@cyklomax.cz

































































































