Akce
Dámské oblečení
Brašny a batohy
Elektro náhradní díly
Gripy
Kazety a vícekolečka
Hustilky
Košíky na láhev
Náboje
Láhve
Pedály
Lepení, tmely, tubeless
Řetězy
Nářadí
Doplňky
Sedla
Tachometry
Pánské oblečení
Celoodpružená elektrokola
Rukavice
Celoodpružená kola
Crossová kola
Dámská kola
Dětská kola
Fitness kola
City elektrokola
Crossová elektrokola
Dámská elektrokola
29" elektrokola
Gravel kola
Horská kola 27,5
Horská kola 29
Městská kola
Pánské přilby
Silniční kola
Silniční a gravel elektrokola
Zvonky, houkačky
Jízdní kola
Elektrokola
Odrážedla
Příslušenství
Blatníky
Brašny a batohy
Cyklosedačky, balanční kolečka
Dárkové poukazy
Držáky, háky
Hustilky
Koše na řidítka, na nosič
Košíky na láhev
Kryty, obaly
Láhve
Lepení, tmely, tubeless
Nářadí
Nosiče
Oleje, maziva, čističe
Osvětlení
Stojany
Tachometry
Trenažery a příslušenství
Zámky
Zpětná zrcátka
Zvonky, houkačky
Komponenty
Bowdeny
Brzdové páky
Brzdy
Dráty, niple
Duše
Elektro náhradní díly
Grifgumy
Gripy
Hlavové složení
Kazety a vícekolečka
Kliky
Lanka, koncovky, vodítka
Měniče
Náboje
Objímky, upínáky
Omotávky
Pedály
Pláště
Představce
Přesmykače
Rámy
Rohy
Řazení
Řetězy
Řidítka
Sady komponentů
Sedla
Sedlovky
Středové složení
Ventilky, čepičky
Zapletená kola
Oblečení
Přilby a brýle
Dámský kross s hliníkovým rámem se semiintegrovanou baterií je ve své cenově příznivější variantě osazený kvalitním pohonem Bosch Active Plus a devítirychlostní kazetou. Pro sportovní i rekreační využití nabídne pohodlné ergonomické gripy, odpruženou vidlici a rychlý vzorek 28“ plášťů. Samozřejmostí jsou montážní body pro blatníky či nosič nebo pro košík na bidon na horní trubce.
| Počet rychlostí: | 9 |
| Rám: | AL |
| Vidlice: | SR - Nex-E25, 63 mm |
| Řazení: | Shimano Altus M2010 1x9 |
| Přehazovačka: | Shimano Altus M2000 |
| Přesmykač: | --- |
| Brzdy: | Shimano MT200 |
| Kliky: | FSA Bosch 170mm 38z. |
| Kazeta: | Shimano Acera HG20 |
| Pláště: | Schwalbe Land Cruiser Plus 47-622 |
| Sedlo: | Apache |
| Pedály: | --- |
| Řídítka: | 31,8 x 700mm |
| Představec: | 31,8 x 105mm |
| Sedlovka: | 30,9 x 400mm |
| Motor: | BOSCH Active Line Gen. 3 |
| Baterie: | Bosch 500 Wh |
| Displej: | BOSCH Purion |
| Ráfky: | Remerx Top Disc |
| Náboje: | Shimano BTX505/Shimano HTX505 |
| Velikost kol: | 28" |
Bikecontrol
Dlouhá Třída 31
736 01 Havířov
| Po - Pá: | 9 - 17 |
| So: | 9 - 12 |


