/Elektrokola /Dámská elektrokola /Horská elektrokola /Elektrokolo APACHE Hupahu lady Bosch CX 750 Wh
Elektrokolo APACHE Hupahu lady Bosch CX 750 Wh
Apache Hupahu Bosch Lady je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch PF CX Gen. 4, baterií o kapacitě 750 Wh, pohonem Shimano 1x12, vzduchovou vidlicí. Celý popis
Značka:
1753457923-M
1753457923-S
Kód:
5932326100001
5932326000004
EAN:
centrální sklad
skladem
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Nejlepší pevná devětadvacítka s nižším nástupem, nabídne precizně zpracovaný rám s integrovanou baterií, vnitřním vedením kabeláže a pevnou boostovou zadní osou.
Sportovní geometrii a pohodlný posed doplňuje odolnější provedení lehké přední vzduchové vidlice se 120mm zdvihem, takže brázdění lesních cest bude pohodlné a přitom svižné díky příznivému poměru celkové hmotnosti kola a výkonu motoru.
Parametry
| Počet rychlostí: | 12 |
| Rám: | 2023 Apache Hupahu New AL |
| Vidlice: | SR Axon 34 RL-RC, vzduch, 120 mm |
| Řazení: | Shimano Deore M6100 1x12 |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 |
| Přesmykač: | --- |
| Brzdy: | Shimano MT520 |
| Kliky: | FSA Bosch 170mm 34z. |
| Kazeta: | Shimano Deore M6100 |
| Pláště: | Schwalbe Smart Sam Performance 57-622 |
| Sedlo: | Apache |
| Pedály: | --- |
| Řídítka: | 31,8 x 780mm |
Více od značky Apache
O značce Apache
Distributor: Cyklomax, spol. s r.o., Pardubická 504, 533 52 Srch. E-mail: info@cyklomax.cz




























































































