Elektrokolo APACHE Hupahu 5 Bosch CX 625 Wh
Apache Hupahu Bosch 5 je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch PF CX Gen. 4, baterií o kapacitě 625 Wh, pohonem Shimano 1x10, vzduchovou vidlicí a koly o průměru 29 palců. Celý popis
Značka:
08 40055.01-L
08 40055.01-M
08 40055.01-S
Kód:
5932321200003
5932321100006
5932321000009
EAN:
centrální sklad
skladem
centrální sklad
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Precizně zpracovaný hliníkový rám s hladkými tvary ukrývá integrovanou baterii a nejvýkonnější pohon Bosch, aby spolu s pečlivě zvolenými komponenty nabídl maximum za příznivou cenu. Vzduchová přední vidlice má díky silnějším nohám vynikající torzní tuhost a sportovní geometrie myslí na pohodlný posed jezdce. Tohle je kolo pro celodenní jízdu v terénu i mimo něj.
Parametry
| Počet rychlostí: | 10 |
| Rám: | 2023 Apache Hupahu New AL |
| Vidlice: | SR - XCR34, vzduch, 120 mm |
| Řazení: | Shimano Deore M4100 1x10 |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M5120 |
| Přesmykač: | --- |
| Brzdy: | Shimano MT500 |
| Kliky: | FSA Bosch 170mm 34z. |
| Kazeta: | Shimano Deore M4100 |
| Pláště: | Schwalbe Smart Sam Performance 57-622 |
| Sedlo: | Apache |
| Pedály: | --- |
| Řídítka: | 31,8 x 780mm |
Více od značky Apache
O značce Apache
Distributor: Cyklomax, spol. s r.o., Pardubická 504, 533 52 Srch. E-mail: info@cyklomax.cz

































































































