Elektrokolo APACHE Hawk 3 Bosch AP 500 Wh
Apache Hawk Bosch 3 je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch Active Line Gen. 3, baterií o kapacitě 500 Wh, pohonem Shimano 1x9, pružinovou vidlicí a koly o průměru 29 palců. Celý popis
Značka:
08 40021.01-L
08 40021.01-M
08 40021.01-S
Kód:
5932322200002
5932322100005
5932322000008
EAN:
centrální sklad
centrální sklad
centrální sklad
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Univerzálně střižená devětadvacítka s na pohled masivním provedením spodní trubky se semiintegrovanou baterií nabídne dostatek výkonu díky pohonu Bosch Performance i odolnosti zajištěné silnější konstrukcí přední vidlice.
Univerzální vzorek plášťů pak zvládne jak rychlou jízdu po silnici, tak nástrahy mokrého terénu. Kratší představec a vyšší pozice řídítek s ergonomickými gripy už jen dokreslí celkový komfortní dojem.
Parametry
| Počet rychlostí: | 9 |
| Rám: | 2022 Apache Hawk Bosch AL |
| Vidlice: | SR - SF20-X1, 100 mm |
| Řazení: | Shimano Altus M2010 1x9 |
| Přehazovačka: | Shimano Altus M2000 |
| Přesmykač: | --- |
| Brzdy: | Shimano MT200 |
| Kliky: | FSA Bosch 170mm 38z. |
| Kazeta: | Shimano Acera HG20 |
| Pláště: | Schwalbe Smart Sam K-Guard 54-622 |
| Sedlo: | Apache |
| Pedály: | --- |
| Řídítka: | 31,8 x 780mm |
Více od značky Apache
O značce Apache
Distributor: Cyklomax, spol. s r.o., Pardubická 504, 533 52 Srch. E-mail: info@cyklomax.cz

































































































