Přihlášení

Zapomenuté heslo Nová registrace
0 MENU
/Příslušenství /Tachometry /Bezdrátové tachometry /Cyklocomputer BRYTON RIDER S800 E
Cyklocomputer BRYTON RIDER S800 E Cyklocomputer BRYTON RIDER S800 E Cyklocomputer BRYTON RIDER S800 E Cyklocomputer BRYTON RIDER S800 E
Cyklocomputer BRYTON RIDER S800 E Cyklocomputer BRYTON RIDER S800 E Cyklocomputer BRYTON RIDER S800 E Cyklocomputer BRYTON RIDER S800 E

Cyklocomputer BRYTON RIDER S800 E

Rider S800 posouvá hranice toho, co by cyklisté měli očekávat od svých cyklistických počítačů GPS. Celý popis
Značka:
ID22228
Kód:
4718251593153
EAN:
centrální sklad
Dostupnost:
9 990 Kč
8 256 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)
Rider S800 posouvá hranice toho, co by cyklisté měli očekávat od svých cyklistických počítačů GPS. Zařízení Rider S800 je navrženo z prvotřídních materiálů pečlivě vybraných tak, aby plně optimalizovaly každý aspekt tohoto zařízení, a kromě špičkových funkcí, jako jsou Explore, Group Ride, Live Tracking, pokročilé navigační a tréninkové funkce, jakož i kompatibilita s vnitřními chytrými trenažéry, radarem pro zadní pohled na kolo, dynamikou jízdy na kole a dalšími funkcemi, je vybaveno velkým 3,4" barevným dotykovým displejem s vysokým kontrastem a bezkonkurenční výdrží s výjimečnou 36hodinovou výdrží baterie! Překročte práh!

 

Skupinová jízda

S přáteli se jezdí vždy lépe! V aplikaci Bryton Active si vyberete trasu, pozvete své přátele a budete mít aktuální informace o stavu všech členů vaší jízdy v reálném čase. Aktuální vzdálenost, rychlost a směr jízdy každého jezdce se zobrazují individuálně, stejně jako informace o tom, zda některý člen skupiny jede mimo trasu nebo zda se ztratil signál. S aplikací Bryton Active je navíc sestavení skupinové jízdy tak snadné jako stisknutí tlačítka.

 

Skupinový chatPotřebujete předat skupině zprávu, dát někomu vědět o zastávce nebo jen chcete povzbudit jiného jezdce? Pomocí zařízení Rider S800 nebo aplikace Bryton Active můžete rychle a bezpečně posílat zprávy ostatním jezdcům během skupinové jízdy pomocí funkce skupinového chatu. Přizpůsobte si výchozí zprávy v aplikaci Bryton Active a posílejte rychlé odpovědi přímo ze svého zařízení nebo zadejte vlastní zprávu v aplikaci při příští zastávce. Pomocí hlasového zadávání můžete navíc vytvářet vlastní hands-free zprávy během jízdy.

 

Hlasové vyhledávání

Bryton Rider S800 mluví vaším jazykem! Díky připojení k internetu eliminuje Rider S800 potřebu klávesnice na obrazovce tím, že poskytuje hlasové vyhledávání Google, které je k dispozici ve více než 100 jazycích, a nabízí rychlejší, intuitivnější a celkově lepší způsob vyhledávání adres nebo bodů zájmu během jízdy na silnici, dobrodružství na stezce nebo kdekoli se ocitnete!

 

OpenStreetMaps a cyklistické body zájmu

V zařízení Rider S800 jsou předinstalovány mapy OSM (OpenStreetMaps) s podporou vylepšené úrovně přiblížení 16 s body zájmu na obrazovce. Na mapě zařízení je zobrazena široká škála bodů zájmu, včetně obchodů pro cyklisty, nemocnic, zastávek na vodu, toalet, potravin atd. a po najetí ukazatelem na kterýkoli bod zájmu se zobrazí jeho stručný popis. Mapy OSM obsažené v zařízení Rider S800 byly navíc vylepšeny o zobrazení MTB stezek a dalších terénních prvků.

 

Pokročilé funkce trasování

Při sledování trasy a jízdě mimo trasu zařízení Rider S800 díky propojení s telefonem změní trasu, abyste se vrátili zpět na trať. Kromě toho můžete trasu obrátit a prohodit počáteční a koncové místo, stejně jako se vrátit po probíhající jízdě zpět na místo, odkud jste vyjeli po stejné trase.

 

Navigace turn-by-turn

Ať už prozkoumáváte nové regiony nebo sledujete staženou trasu, zařízení Rider S800 je dokonalým společníkem při jízdě, protože poskytuje navigaci turn-by-turn a pokročilé naváděcí údaje, včetně názvů ulic (po připojení k aplikaci Bryton Active), bodů zájmu a vrcholů (přizpůsobitelných v aplikaci Bryton Active), informací o vzdálenosti a směru a dalších údajů na předem stažených regionálních mapách OSM (OpenStreetMaps).

 

Výzva Climb Challenge

Vyšplhejte se do nových výšin díky funkci Climb Challenge. Když se blížíte ke stoupání, přepne se Rider S800 na stránku Climb Section, která poskytuje přehled stoupání na trase. Obrazovka Climb Challenge obsahuje také grafický přehled s více stoupáními, živými barvami segmentů stoupání, vzdáleností, nadmořskou výškou a stoupáním a počátečními a koncovými body, což poskytuje snadný přístup a přehledné informace o jízdě.

 

Údaje o stoupání a upozornění

Po konfiguraci trasy pomocí funkce Climb Challenge můžete přímo na stránce Climb Rider S800 zobrazit nadcházející stoupání, vzdálenost k začátku/konci stoupání, aktuální/počáteční/koncové převýšení, odpočet převýšení, zbývající vzdálenost, stoupání, nadmořskou výšku a další údaje! Navíc při sledování trasy a blížícím se stoupání bude Rider S800 ve výchozím nastavení automaticky přepínat mezi stránkami Meter a Climb, aby se připravil na nadcházející změnu převýšení.

 

Přizpůsobení stoupání

Při vytváření nebo importu trasy aplikace Bryton Active automaticky vygeneruje údaje o stoupání pro vaše trasy Bryton, Strava, Komoot nebo jakékoli jiné trasy třetích stran importované do aplikace, čímž vytvoří jízdu kompatibilní s Climb-Challenge pro Rider S800. Po zkontrolování jízdy si můžete tato stoupání dále přizpůsobit úpravou celkového množství, rozsahu stoupání, výchozího/koncového bodu a dalších údajů prostřednictvím aplikace Bryton Active!

 

Uvolněte svou dobrodružnou stránku!

Nenechte kámen na kameni s novou funkcí Explore modelu Rider S800, která vám pomůže zažít a prozkoumat svět na dvou kolech jako nikdy předtím. Jednoduše si vyberte, jak daleko chcete jet, a nechte Rider S800, aby byl vaším průvodcem! Rider S800 vám vygeneruje až tři jedinečné trasy vycházející z vaší aktuální polohy a pomůže vám prozkoumat neznámé a vrátit se zpět domů!

 

Dynamická cyklistická podpora

Cycling Dynamics posunula výkonový trénink a analýzu výkonových dat na vyšší úroveň. Po spárování kompatibilních pedálů s měřičem výkonu může Rider S800 zobrazovat statické i grafické údaje na stránkách měřiče, včetně polohy vsedě/stojmo, výkonové fáze (PP), posunu středu platformy (PCO) a vyvážení vpravo/vlevo, a to vše na velkém dynamickém displeji Rider S800.

 

Pokročilé tréninkové funkce

Díky novému grafickému přehledu tréninků s podporou zoomu a novým pokročilým funkcím, včetně nastavení intenzity v reálném čase, podpory TrainingPeaks, nového režimu tréninku odolnosti a funkcí poznámek k tréninku (pro přidávání poznámek z aplikace Bryton Active nebo TrainingPeaks), jsou tréninky na trenažéru Rider S800 ještě lepší! Zobrazte si zbývající průběh tréninku, přizpůsobitelné výkonové zóny na stránce cílového výkonu a mnoho dalšího, to vše s živým grafickým znázorněním!

 

Indoor Smart Trainer

Rider S800 se může pochlubit novými výkonnými funkcemi a širokou škálou integrací a přináší tak vzrušení z jízdy do vašeho domácího chytrého trenažéru! Díky kompatibilitě s ANT+ FE-C Smart Trainer může Bryton Rider S800 komunikovat s vaším indoorovým Smart Trainerem a ovládat odpor nebo výkon (cílový odpor / výkon), simulovat vlastní virtuální tréninky (Smart Workout) nebo dokonce simulovat trasu (Virtual Ride).

 

Virtuální jízda

Zažijte nekonečné možnosti z pohodlí domova díky simulaci Virtual Ride. S využitím kompatibility ANT+ FE-C bude Rider S800 bez problémů spolupracovat s většinou chytrých trenažérů a dokáže simulovat zaznamenané trasy z aplikace Bryton Active App. Tyto převedené tratě mohou simulovat různá stoupání, která lépe napodobují zážitek z jízdy na silnici.

 

Chytrý trénink

Pomocí zařízení Rider S800 můžete doma snadno vytvářet vlastní virtuální tréninky pro chytré trenažéry! Tréninkové plány lze sestavit pomocí aplikace Bryton Active App a stáhnout je přímo do zařízení. Díky podpoře ANT+ FE-C bude Rider S800 komunikovat s vaším chytrým trenažérem a simulovat odpor z tréninkového plánu.

 

Živá trasa

Sdílejte svou polohu v reálném čase s přáteli a rodinou pomocí nové funkce Bryton Live Track. Jednoduše vygenerujte odkaz pro sdílení přímo z telefonu a sdílejte do libovolné aplikace pro zasílání zpráv stisknutím tlačítka. Pomocí odkazu Live Track může kdokoli sledovat vaši polohu z webu a zobrazit nejen vaši polohu v reálném čase, ale také aktuální rychlost, dobu jízdy, čas jízdy, vzdálenost a poslední aktualizovaný čas!

 

Kompatibilita s radarem

S využitím připojeného systému ANT+ Rear-View Radar mohou cyklisté sledovat vozidla přijíždějící zezadu s upozorněními, aby byli ve střehu. Proužky umístěné na pravé straně každé datové stránky budou signalizovat různými barvami a vydávat zvukové signály, aby uživatele upozornily na blížící se provoz.

 

Snímač okolního světla

Pomocí vestavěného snímače okolního světla dokáže zařízení Bryton Rider S800 automaticky přizpůsobit své podsvícení na základě světelných podmínek v okolí. Při jízdě v interiéru, průjezdu tunelem, pod stromy apod. se podsvícení automaticky zesvětlí, aby se vyrovnalo, což zajistí optimální nastavení obrazovky kdekoli a kdykoli při jízdě!

 

Chytrá oznámení

Už nikdy se nemusíte bát, že během jízdy zmeškáte důležité telefonní hovory, e-maily nebo zprávy! Rider S800 poskytuje oznámení při každém přijetí telefonního hovoru, e-mailu nebo textové zprávy po jednoduchém spárování BLE s chytrými telefony Android/iOS.

 

Rozměry: šířka: 58,5mm, výška: 105mm, výška: 14,2mm

Hmotnost: 106g

Rozlišení displeje: 272 x 451 pixelů

Typ displeje: 3,4" barevný dotykový displej TFT MIP

Podporovaný satelit: GPS, Glonass, Galileo, Beidou, QZSS

Provozní teplota: -10 °C~50 °C

Dotyková obrazovka: Ano

Hmotnost: 106g

Vodotěsnost: IPX7

Port USB: Kabel USB-C

Životnost baterie: Až 36 hodin

Barometrický výškoměr: Ano

 

Trénink

Profil kola: až 3

Max. počet dat v mřížce/stránce: 12

Podporovaný typ kola: Silniční / Halové / MTB / Gravel / Cyklokros

• virtuální jízda

• automatické kolo

• pokročilý trénink

• údaje o stoupání a upozornění

• rychlý stav

• inteligentní pauza

Přizpůsobitelná datová mřížka: Ano (v zařízení / prostřednictvím aplikace Bryton Active)

Plánované tréninky: Aplikace Bryton Active / TrainingPeaks

 

Navigace

• předinstalované mapy

• navigace odbočka po odbočce

• zpětné spuštění

• zpětný chod na zařízení

• navigace po stopách

• vzdálenost k dalšímu bodu zájmu / vrcholu

• plánování cesty podle více typů jízd

Prozkoumat: Ano (v zařízení / prostřednictvím aplikace Bryton Active)

Přesměrování: Ano (prostřednictvím aplikace Bryton Active)

Vyhledávání blízkých bodů zájmu a adres: Ano (prostřednictvím aplikace Bryton Active)

Zpětné sledování jízdy: Ano

Plánování trasy: Ano (prostřednictvím aplikace Bryton Active)

 

Bezpečnostní a sledovací funkce

sledování v reálném čase

Inteligentní oznámení: Ano (příchozí a zmeškané hovory / textové zprávy / e-maily)

• skupinová jízda a chat

• nabíjení během používání

• radar na kole

 

Připojení

Bezdrátové připojení: BLE (iOS a Android)

Senzory ANT+: HR, kadence, rychlost, výkon

Automatická synchronizace s platformou třetí strany: Strava, TrainingPeaks, Selfloops, Relive, dnešní plán

Automatické nahrávání aktivit: Ano

Kompatibilita se systémem elektronického řazení: Di2 / eTap / EPS / K-FORCE WE (FSA)

Podpora elektronických kol: Ano

Kompatibilita s chytrými trenažéry: Shimano Steps / ANT+ LEV

 

Obsah balení: Ride S800, návod, USB - C, BIKE MOUNT - držák pro Rider, SPORT MOUNT - držák pro Rider, ochranné pouzdro, ochranná folie proti odleskům, bezpečností poutko

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář
Provozováno na Provozováno na systému NetShops
Cookies Cookies
Potřebujeme Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.
Souhlas můžete odmítnout zde.
Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie podle kategorií, v souladu s vlastními preferencemi.
Technické cookies
Zobrazit více
Reklamní cookies
Zobrazit více
Analytické cookies
Zobrazit více
Personalizované soubory cookie
Zobrazit více