CTM ZYNK GX Xpert matná zelená 2026
Značka:
03 61152.01-L
03 61152.01-M
03 61152.01-XL
Kód:
8585036091540
8585036091533
8585036091564
EAN:
nedostupné
nedostupné
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | Z55 FS frame, Alloy 6061, Full Integrated Battery, ICR, 12x148mm, UDH, 4-Link, travel 155 mm, M, L, XL |
| Velikost kola: | 29 |
| Vidlice: | Rock Shox PSYLO SILVER RC, 160mm, boost™ 15x110axle |
| Tlumič: | Rock Shox Deluxe Select+, Linear XL Air Can 210x55 |
| Řazení: | Sram NX Eagle single click/12sp |
| Přehazovačka: | Sram NX Eagle |
| Vícekolo: | Sram PG 1210, 11-50 |
| Převodník: | FSA 38T, 165mm |
| Brzdy: | TRP SLATE EVO-HD-M807, four pistons/203mm |
| Ráfky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, F:29" R:27,5", 32H |
| Pláště: | MAXXIS F: Minion DHF 29x2,50” EXO/TR , R: Dissector 27,5x2,40” EXO/TR |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 527 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































