CTM ZEPHYR Xpert černá / matná oranžová 2025
Značka:
03 50401.01-L
03 50401.01-M
03 50401.01-XL
Kód:
8585036047585
8585036047578
8585036047592
EAN:
skladem
nedostupné
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ALU 6061, M, L, XL |
| Velikost kola: | 29 |
| Vidlice: | Rock Shox RECON SILVER RL, SA, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000 |
| Vícekolo: | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-50 |
| Převodník: | Shimano CUES FC-U6000-1, 32T/170mm |
| Brzdy: | Shimano BR-MT410 / SMRT10 M |
| Ráfky: | WTB STi30, TCS, 29", 32H |
| Pláště: | WTB Trail Boss 29x2,40 " Comp |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 527 |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk































































































