CTM ZEPHYR 27,5" matná černá / tmavě modrá perleť 2024
Značka:
03 40331.01-L
03 40331.01-M
03 40331.01-XL
Kód:
8585036022285
8585036022278
8585036022292
EAN:
nedostupné
nedostupné
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ALU 6061, S (16"), M (18"), L (20") |
| Velikost kola: | 27,5 |
| Vidlice: | Suntour XCM32,15AH2, LO, DS, 120mm |
| Řazení: | Shimano SL-M315/8sp. |
| Přehazovačka: | Shimano Acera RD-M3020 |
| Vícekolo: | Shimano CS-HG400/8, 11-40 |
| Převodník: | RFM 32T, 170mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Ráfky: | CTM TOP DISC, 584x19 BA, 32H |
| Pláště: | WTB Trail Boss 27,5x2,25 " Comp |
| Náboje: | CTM alloy center-lock, F/15mm, 32H, black |
| Oska: | NECO 115mm |
| Pedály: | SP 510 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk

























































































