CTM TRANZ 1.0 trek matná modrá 2026
Značka:
03 60501.01-L
03 60501.01-M
03 60501.01-XL
Kód:
8585036093957
8585036093940
8585036094077
EAN:
centrální sklad
nedostupné
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | TRANZ, AL 6061, 21" |
| Velikost kola: | 28 |
| Vidlice: | CTM NXC 60mm travel, 700C |
| Řazení: | Shimano SLM315/7 speed |
| Přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Přesmykač: | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Vícekolo: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Převodník: | Shimano FC-TY301, 48-38-28T |
| Brzdy: | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfky: | CTM 622X21, 32H, black |
| Pláště: | 28x1,75" |
| Náboje: | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































