CTM TRANZ 1.0 šedozelená 2023
Značka:
1714479989-L
1714479989-M
1714479989-XL
Kód:
8585036037418
8585036037401
8585036037425
EAN:
nedostupné
nedostupné
centrální sklad
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ALU 6061, M (17"), L (19"), XL (21") |
| Velikost kola: | 28 |
| Vidlice: | Suntour M3010, 700C |
| Řazení: | Shimano STEF5002/7 sp. |
| Přehazovačka: | Shimano RD-TY500 |
| Přesmykač: | Shimano FD-TY510 |
| Vícekolo: | Shimano MFTZ 500/7,14-28 |
| Převodník: | Shimano FC-TY301, 48-38-28T, 175mm |
| Brzdy: | Alhonga V-brake |
| Ráfky: | CTM ZX-lite, 622x19 BA, GBS, 32H |
| Pláště: | Freedom Wedge 28x1,75" reflex line |
| Náboje: | Matrix alloy 32H QR black |
| Oska: | NECO 122,5mm |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk

































































































