CTM SUZZY 2.0 27,5" matná světle růžová 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | SUZZY, AL 6061, 14" |
| Velikost kola: | 27,5 |
| Vidlice: | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 27,5" |
| Řazení: | Shimano SLM2010/9 speed |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M2000 |
| Přesmykač: | Shimano FD-M2020 |
| Vícekolo: | Shimano CS-HG200 9 speed 11-34T |
| Převodník: | Shimano FC-MT101, 36-22T |
| Brzdy: | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfky: | CTM 584X21, 32H, black |
| Pláště: | 27,5x2,2" |
| Náboje: | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































