CTM SUMMER 28" matná svetle béžová 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ALU 6061, 17" (430mm) |
| Velikost kola: | 28 |
| Vidlice: | Hi ten- unicrown 28" |
| Řazení: | Shimano Nexus 3 |
| Přehazovačka: | Shimano Nexus 3 |
| Převodník: | Wheeltop, 38T, 170mm |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfky: | CTM 622X20, 36H, silver |
| Pláště: | Cityhopper 28" |
| Náboje: | Matrix alloy 36H silver/Shimano Nexus3 36H |
| Pedály: | alloy city |
| Řetěz: | KMC Z410 |
| Představec: | CTM Alloy 40/25,4 mm |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































