CTM STARK 3.0 trek tmavěmodrá perleť / stříbrná 2025
Značka:
03 50781.01-L
03 50781.01-M
03 50781.01-XL
Kód:
8585036048285
8585036048278
8585036048292
EAN:
centrální sklad
nedostupné
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ALU 6061, M, L, XL double butted |
| Velikost kola: | 28 |
| Vidlice: | Rock Shox PARAGON GOLD, RL, SA, 29" |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U8020 |
| Přesmykač: | Shimano CUES FD-U6010 |
| Vícekolo: | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-45 |
| Převodník: | Shimano CUES FC U8000-2, 46-32T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfky: | WTB STi23, TCS, 29", 32H |
| Pláště: | WTB Riddler 700x45C, COMP |
| Náboje: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedály: | VP 461 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


































































































