CTM STAMP matná šedá 2024
Značka:
03 41191.01-L
03 41191.01-M
Kód:
8585036023527
8585036023510
EAN:
nedostupné
centrální sklad
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ALU 6061, 19" (480mm) , 21" (530mm) |
| Velikost kola: | 28 |
| Vidlice: | Suntour NEX, HLO, 700C |
| Řazení: | Shimano SL-M315/8sp. |
| Přehazovačka: | Shimano Acera RD-M3020 |
| Vícekolo: | Shimano HG400/8, 11-40 |
| Převodník: | RFM3540SGA32, 40T, 170mm |
| Brzdy: | Tektro V-brake |
| Ráfky: | CTM ZX-lite, 622x19 BA, 32H |
| Pláště: | 700x40C reflex line |
| Náboje: | CTM alloy 32H QR black |
| Oska: | NECO 115mm |
| Pedály: | SP 510 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































