CTM SLY 20" matná stříbrná 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | SLY 20, SuperLight, AL 6061, 10" |
| Velikost kola: | 20 |
| Vidlice: | Alloy Lite 6061 / unicrown 20" |
| Řazení: | Shimano RV 200/7 speed |
| Přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Vícekolo: | Shimano CS-HG400/7, 11-28 |
| Převodník: | Prowheel, 28T, 114mm |
| Brzdy: | Tektro V-brake |
| Ráfky: | CTM HLQ-16, 406x21, 24H/20H |
| Pláště: | W-Tyres 20x1,95" 30TPI skinwall |
| Náboje: | CTM alloy 24H/20H |
| Pedály: | VPE-229 |
| Řetěz: | KMC Z33 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































