CTM SLY 16" červená 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | SLY 16, SuperLight, AL 6061, 8,5" |
| Velikost kola: | 16 |
| Vidlice: | Alloy Lite 6061 / unicrown 16" |
| Vícekolo: | CTM freewheel 16T |
| Převodník: | Prowheel, 26T, 102mm |
| Brzdy: | Tektro V-brake |
| Ráfky: | CTM HLQ-16, 305x21, 16H |
| Pláště: | W-Tyres 16x1,75" 30TPI skinwall |
| Náboje: | CTM alloy 16H |
| Pedály: | FP-629 |
| Řetěz: | KMC Z410 |
| Představec: | Zoom kids 40 |
| Řídítka: | Zoom kids bar 460/rise 50mm |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































