CTM SKAUT 30 Pro šedá 2026
Značka:
03 60911.01-L
03 60911.01-M
03 60911.01-S
03 60911.01-XL
Kód:
8585036081466
8585036081428
8585036081374
8585036081473
EAN:
nedostupné
nedostupné
centrální sklad
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | S3 FS frame, Alloy 6061, ICR, 12x148mm, UDH,4-Link, travel 130mm, S, M, L, XL |
| Velikost kola: | 29 |
| Vidlice: | Rock Shox PIKE BASE RUSH SC, DebonAir, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Tlumič: | Rock Shox Super Deluxe Base R,210x55 Linear Air |
| Řazení: | Shimano Deore SL-M6100/12sp. |
| Přehazovačka: | Shimano SLX RD-M6100 |
| Vícekolo: | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Převodník: | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano BR-MT420 / SMRT54M |
| Ráfky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Pláště: | Maxxis DISSECTOR 29x2,40" EXO, TR |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 527 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































