CTM SKAUT 30 Comp matná zemitá zelená 2026
Značka:
03 60891.01-L
03 60891.01-M
03 60891.01-S
03 60891.01-XL
Kód:
8585036081299
8585036081282
8585036081268
8585036081305
EAN:
nedostupné
nedostupné
nedostupné
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | S3 FS frame, Alloy 6061, ICR, 12x148mm, UDH,4-Link, travel 130mm, S, M, L, XL |
| Velikost kola: | 29 |
| Vidlice: | Suntour XCR34, AIR, 2CR, DS, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Tlumič: | X Fusion 02 PRO RL / 210x55 |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000 |
| Vícekolo: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Převodník: | Shimano CUES FC-U4000-1, 32T/175mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfky: | WTB STi30, TCS, 29", 32H |
| Pláště: | WTB Trail Boss 29x2,4" Comp |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 537 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































