CTM SCROLL Xpert matná zemitá zelená 2024
Poslední vystavený kus. PLATBA POUZE V HOTOVOSTI OSOBNĚ NA PRODEJNĚ. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Poslední vystavený kus.
PLATBA POUZE V HOTOVOSTI OSOBNĚ NA PRODEJNĚ.
Parametry
| Rám: | ALU 6061, rear travel 155 mm, MD, LG, XL |
| Velikost kola: | 29 |
| Vidlice: | Rock Shox ZEB BASE RUSH RC, 160mm, 15x110axle |
| Tlumič: | RockShox Deluxe Select+ RT (205x65) |
| Řazení: | Shimano Deore SL-M6100/12sp. |
| Přehazovačka: | Shimano SLX RD-M7100 |
| Vícekolo: | Shimano Deore CSM6100/12 10-51 |
| Převodník: | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 170mm |
| Brzdy: | Shimano MT420 / SMRT64M, L |
| Ráfky: | WTB ST i29 TCS 2.0 29" 32H |
| Pláště: | WTB Vigilante 29x2,5 TCS (light-high grip) / TrailBoss G2 29x2,4 TCS (light-fast rolling) |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Oska: | SHIMANO BB |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































