CTM SCOOBY 2.0 matná limetková 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | SCOOBY, Hi-Ten, 11" |
| Velikost kola: | 20 |
| Vidlice: | CTM XCF 60mm travel, 20" |
| Řazení: | Shimano RV 300/6 speed |
| Přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Vícekolo: | Shimano MF-TZ500 6 speed 14-28T |
| Převodník: | Prowheel, 32T, 114mm |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfky: | CTM 406X20, 28H, black |
| Pláště: | 20x1,75" |
| Náboje: | Matrix alloy 28H |
| Pedály: | Junior HF-910 |
| Řetěz: | KMC Z33 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































