/Elektrokola /Dámská elektrokola /Horská elektrokola /CTM ROXXY GX PRO lesklá černá / matná černá 2025
CTM ROXXY GX PRO lesklá černá / matná černá 2025
Značka:
03 51491.01-L
03 51491.01-M
Kód:
8585036049053
8585036049046
EAN:
nedostupné
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ALU 6061, M, L |
| Velikost kola: | 29 |
| Vidlice: | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 120mm, boost™ 15x110axle |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000GS |
| Vícekolo: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Převodník: | Samox 38T, 170mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfky: | WTB ST i30 TCS 2.0 29" 32H |
| Pláště: | WTB Ranger 29x 2.25" Comp |
| Náboje: | Novatec D041DSB,15mm/D142TSE,32H ,CL |
| Pedály: | VPE 537 |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk






























































































