CTM ROCKY SL matná světle růžová 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ROCKY, AL 6061, 13" |
| Velikost kola: | 24 |
| Vidlice: | Alloy unicrown 24" |
| Řazení: | Shimano RV 300/7 speed |
| Přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Vícekolo: | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Převodník: | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Brzdy: | Tektro V-brake |
| Ráfky: | CTM HLQ-16, 507x21, 32H |
| Pláště: | W-Tyres 24x1,95" 30TPI skinwall |
| Náboje: | CTM alloy 32H |
| Pedály: | VPE 229 |
| Řetěz: | KMC Z33 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































