CTM ROCKY race matná černá 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ROCKY JR, AL 6061, 14" |
| Velikost kola: | 26 |
| Vidlice: | Suntour XCM32 NLO DS 100mm 27,5" |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000 |
| Vícekolo: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Převodník: | Shimano FC-UT400, 32T, 165mm |
| Brzdy: | TEKTRO HD / 6-bolt 160mm |
| Ráfky: | CTM GA18, 559X21, 32H |
| Pláště: | WTB Ranger 26x2,25" COMP |
| Náboje: | CTM alloy CL 32H QR black |
| Pedály: | FP-873ZU |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk

























































































