CTM ROCKY jump matná béžová 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ROCKY JR, AL 6061, 14" |
| Velikost kola: | 26 |
| Vidlice: | Suntour XCE28 DS 100mm, 26" |
| Řazení: | Shimano STEF5002/8 sp. |
| Přehazovačka: | Shimano ESSA RD-U2000 |
| Vícekolo: | Shimano HG400/8, 11-45 |
| Převodník: | Shimano FC-UT400, 32T, 165mm |
| Brzdy: | Hayes mechanical disc brake |
| Ráfky: | CTM GA18, 559X21, 32H |
| Pláště: | 26x2,10" ZIPPERING |
| Náboje: | CTM alloy 6 bolt 32H QR black |
| Pedály: | FP-873ZU |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































