CTM ROCKY 4.0 modrá 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ROCKY, AL 6061, 13" |
| Velikost kola: | 24 |
| Vidlice: | Alloy unicrown 24" |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
| Vícekolo: | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Převodník: | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Brzdy: | TEKTRO HD / 6-bolt 160mm |
| Ráfky: | CTM GA18, 507X21, 32H |
| Pláště: | WTB Ranger 24x2,25" |
| Náboje: | CTM alloy 32H |
| Pedály: | VPE 229 |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































