CTM ROCKY 2.0 růžová 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ROCKY, AL 6061, 13" |
| Velikost kola: | 24 |
| Vidlice: | Suntour XCT-JRDS 50mm 24" |
| Řazení: | Shimano Altus SL-M315/7 sp. |
| Přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Vícekolo: | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Převodník: | Lasco, 34T, 140mm |
| Brzdy: | Hayes mechanical disc brake |
| Ráfky: | CTM GA18, 507X21, 32H |
| Pláště: | W-Tyres 24x1,95" |
| Náboje: | CTM alloy 32H |
| Pedály: | VPE 229 |
| Řetěz: | KMC Z33 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































