CTM RITA 2.0 matná černá 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | Hi Ten, 17" (430mm) |
| Velikost kola: | 28 |
| Vidlice: | Hi ten- unicrown 700C |
| Řazení: | Shimano Nexus 3 |
| Převodník: | Prowheel, 38T |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfky: | CTM 622X20, 36H, black |
| Pláště: | 700x38C |
| Náboje: | Matrix alloy 36H/Shimano Nexus3 36H |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Řetěz: | KMC Z410 |
| Představec: | CTM alloy/steel 40mm 25,4mm |
| Řídítka: | CTM steel 700mm 100mm rise |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































