CTM REIN 2.0 29" matná antracitová 2026
Značka:
03 60776.01-L
03 60776.01-M
03 60776.01-XL
Kód:
8585036092684
8585036092677
8585036092707
EAN:
nedostupné
centrální sklad
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | REIN, AL 6061, 20" |
| Velikost kola: | 29 |
| Vidlice: | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 29" |
| Řazení: | Shimano SLM2010/9 speed |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M2000 |
| Přesmykač: | Shimano FD-M2020 |
| Vícekolo: | Shimano CS-HG200 9 speed 11-34T |
| Převodník: | Shimano FC-MT101, 36-22T |
| Brzdy: | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfky: | CTM 622X21, 32H, black |
| Pláště: | 29x2,2" |
| Náboje: | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































