CTM RASCAL Xpert 29" zelená 2026
Značka:
03 60831.01-L
03 60831.01-M
03 60831.01-XL
Kód:
8585036080759
8585036080742
8585036080803
EAN:
nedostupné
nedostupné
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | R-Lite XC GEO frame, Alloy 6061, triple butted, ICR, Boost 148mm, UDH, M, L, XL |
| Velikost kola: | 29 |
| Vidlice: | Rock Shox RECON SILVER, RL, SA, 100mm, boost™ 15x110axle |
| Řazení: | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| Přehazovačka: | Shimano Deore RD-M6100 |
| Vícekolo: | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Převodník: | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano BR-MT410 / SMRT54 S/M |
| Ráfky: | WTB STi25, TCS, 29", 32H |
| Pláště: | Maxxis REKON 29x2,40, EXO, TR/REKON RACE 29x2,35, EXO, TR |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 461 |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































