CTM RAMBLER 5.0 29" zemitá zelená 2026
Značka:
03 60821.01-L
03 60821.01-M
03 60821.01-XL
Kód:
8585036080582
8585036080544
8585036080599
EAN:
nedostupné
nedostupné
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ALU 6061, M, L, XL |
| Velikost kola: | 29 |
| Vidlice: | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 100mm |
| Řazení: | Sram SX Eagle |
| Přehazovačka: | Sram SX Eagle |
| Vícekolo: | Sram CSPG1210, 11-50 |
| Převodník: | SRAM FC X1 1000 Eagle, 32T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Ráfky: | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Pláště: | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| Náboje: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedály: | VPE 461 |
| Řetěz: | SRAM SX EAGLE |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































